Drevená školská lavica Pink&Pink Janod otvárateľná so stoličkou a 5 doplnkami od 3-5 rokov
Výrobca: Janod
Kód produktu: J09618
162,99 €-26 %
119,99 €
Obľúbené
Drevená školská lavica Orange&Blue Janod otvárateľná so stoličkou a 5 doplnkami oranžovo-modrá
Výrobca: Janod
Kód produktu: J09616
162,99 €-26 %
119,99 €
Školská lavica Smoby s úložným priestorom a 7 doplnkami ružová
Kód produktu: SM28006
69,99 €-36 %
44,49 €
Náš TIP
Drevená školská lavica Modulo Space Smoby obojstranná skladacia so 60 doplnkami
Kód produktu: SM28112
110,99 €-33 %
73,99 €
Náš TIP
Školská lavica Smoby s úložným priestorom a 8 doplnkami modro-oranžová
Kód produktu: SM28077
69,99 €-36 %
44,49 €
Obľúbené
Drevená školská lavica Activity 2v1 Smoby skladacia s obojstrannou tabuľou a 61 doplnkami
Kód produktu: SM28014
110,99 €-40 %
66,59 €

Načítavam odporúčané kategórie

Vitajte na stránkach internetového hračkárstva Mackoviahračky.sk. Ak hľadáte hračky pre deti, ste na správnom mieste. Vybrali sme pre vás tie najkrajšie a najkvalitnejšie hračky pre deti od 18 popredných výrobcov hračiek najmä z krajín Európskej únie. Dbáme na bezpečnosť a kvalitu, a preto u nás nájdete len produkty, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie štandardy. Výrobcovia ako Smoby, Écoiffier, smarTrike, Kaloo, Janod, Educa, BIG a iné značky pravidelne vyhrávajú prestížne ceny vo svojej kategórii.

U nás nájdete zábavné hračky na leto, akými sú trojkolky pre deti a odrážadlá. Počas jari, leta a jesene zas vašich malých nezbedníkov zabavia hračky na von, ako sú šmykľavky, domčeky pre deti, hojdačky, pieskoviská a iné hračky do záhrady. Leto je ako stvorené na športové hry, hry na pláž a k vode. Pre studené zimné dni sme pre vás vybrali hračky na doma, ako sú spoločenské hry pre deti, kuchynky pre deti, postavičky hrdinov, puzzle a iné.

Milujú vaše deti rozprávky? U nás nájdete krásne hračky s motívmi obľúbených rozprávok ako sú Máša a medveď, Frozen - Ľadové kráľovstvo, Minnie, Hľadá sa Dory, Autá, Prasiatko Peppa a mnohé ďalšie. Naše top produkty sú najmä detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky pre deti, hojdačky, trojkolky, odrážadlá, bábiky, kolobežky, puzzle a hračky pre bábätká. Stačí si vybrať z bohatej ponuky.

Každá z týchto hračiek je pre Vaše dieťa vyberaná s veľkou pozornosťou, aby okrem prvej radosti z darčeka, dostalo dieťa hračku, ktorú si obľúbi a ktorá mu pomáha počas hry rozvíjať duševné aj fyzické schopnosti, aby tak bolo pripravené na ďalšiu etapu svojho života. K tomu sú skvelé didaktické hračky už od útleho veku. Dieťa sa hrou učí a je vhodné mať pre deti rôzne hračky pre každý vek.

Tešíme sa na váš nákup!