Školská tabuľa na hranie Máša a Medveď 2v1 Smoby obojstranná s 18 doplnkami fialová
Kód produktu: SM410600
62,99 €-36 %
39,99 €
Obľúbené
Školská magnetická tabuľa Máša a medveď Smoby obojstranná, na zavesenie s 10 doplnkami fialová
Kód produktu: SM410700
29,59 €-32 %
19,99 €
Obľúbené
Školská magnetická tabuľa Smoby obojstranná s 80 doplnkami a 24 drevených magnetiek
Kód produktu: SM410201
136,99 €-41 %
79,99 €
Obľúbené
Školská tabuľa na hranie magnetická Smoby obojstranná, polohovateľná so skrinkou a 60 doplnkami ružová
Kód produktu: SM410203
119,99 €-35 %
76,99 €
Náš TIP
Školská tabuľa na hranie magnetická Smoby obojstranná, polohovateľná so skrinkou a 60 doplnkami modrá
Kód produktu: SM410202
119,99 €-38 %
73,99 €
Obľúbené
Školská tabuľa na hranie Smoby magnetická obojstranná s 80 doplnkami a 24 drevených magnetiek
Kód produktu: SM410100
115,99 €-42 %
66,59 €

Načítavam odporúčané kategórie

Vitajte na stránkach internetového hračkárstva Mackoviahračky.sk. Ak hľadáte hračky pre deti, ste na správnom mieste. Vybrali sme pre vás tie najkrajšie a najkvalitnejšie hračky pre deti od 18 popredných výrobcov hračiek najmä z krajín Európskej únie. Dbáme na bezpečnosť a kvalitu, a preto u nás nájdete len produkty, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie štandardy. Výrobcovia ako Smoby, Écoiffier, smarTrike, Kaloo, Janod, Educa, BIG a iné značky pravidelne vyhrávajú prestížne ceny vo svojej kategórii.

U nás nájdete zábavné hračky na leto, akými sú trojkolky pre deti a odrážadlá. Počas jari, leta a jesene zas vašich malých nezbedníkov zabavia hračky na von, ako sú šmykľavky, domčeky pre deti, hojdačky, pieskoviská a iné hračky do záhrady. Leto je ako stvorené na športové hry, hry na pláž a k vode. Pre studené zimné dni sme pre vás vybrali hračky na doma, ako sú spoločenské hry pre deti, kuchynky pre deti, postavičky hrdinov, puzzle a iné.

Milujú vaše deti rozprávky? U nás nájdete krásne hračky s motívmi obľúbených rozprávok ako sú Máša a medveď, Frozen - Ľadové kráľovstvo, Minnie, Hľadá sa Dory, Autá, Prasiatko Peppa a mnohé ďalšie. Naše top produkty sú najmä detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky pre deti, hojdačky, trojkolky, odrážadlá, bábiky, kolobežky, puzzle a hračky pre bábätká. Stačí si vybrať z bohatej ponuky.

Každá z týchto hračiek je pre Vaše dieťa vyberaná s veľkou pozornosťou, aby okrem prvej radosti z darčeka, dostalo dieťa hračku, ktorú si obľúbi a ktorá mu pomáha počas hry rozvíjať duševné aj fyzické schopnosti, aby tak bolo pripravené na ďalšiu etapu svojho života. K tomu sú skvelé didaktické hračky už od útleho veku. Dieťa sa hrou učí a je vhodné mať pre deti rôzne hračky pre každý vek.

Tešíme sa na váš nákup!